Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz dekoratif tamamlayıcısı aynalar iyi araştırılması gereken konulardan birisidir. Dekoratif Aynaların yaşam alanlarımızın stiline göre, Ayna Modelleri, Dekoratif Ayna Modelleri, Duvar Aynası, Boy Aynası, Çerçeveli Ayna, Flotal Ayna, Salon Aynası, Düz Ayna ve Duvar Ayna Kaplama gibi konu başlıklarında sizlere tavsiyelerimiz olacak. Ayrıca online satış mağazamızdan Dekoratif Ayna Fiyatlarının araştırmasını yapabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Tercihlerinde Sadeliğin Önemi

Kendimiz başta olmak üzere, giyim tarzımızdan tutunda kullandığımız ev dekorasyonlarına, her gün gülümseyerek baktığımız aynalara kadar sadeliği seçmek, hayatımızı pozitif yönde etkilediğini biliyor muydunuz? Beğenilerimizin yanı sıra kişiliğimizin de bir yansıması olan yaşam alanlarımız, huzur ve mutluluk veren havasıyla kendimizi en farklı hissettiğimiz yer olmasını isteriz.   Son yılların en sevilen trendi minimalizm artık yeni tarz değil, her zaman varlığını sürdüren ve sürdürecek olan bir dekorasyon stili! Ve hiç bitmeyecek bir tutku. Evinizdeki tüm karmaşık, rengarenk aynalara vedalaşmaya ne dersiniz? Çünkü bu karışıklık artık çok demode ve çok yorucu olmaya başladı. Artık sade aynalarla yaşam alanımıza modern ve pozitif bir hava katma zamanı. Sade aynalar konusunda sizlere tavsiyemiz ise mat, yalın ve kaliteli boyalar ile boyanmış aynalar tercihleriniz arasında olmalı. Sade ama kaliteli bir işçilik ile yapılmış aynalar evinizdeki havayı değiştirecek ve şüphesiz içsel motivasyonu arttırıp, huzuru tüm ruhumuzla kucaklamaya yardımcı olacaktır.   Bizler de sizlerin sadelik tutkunuza ortak olabilmek adına, aynalarda basit çizgiler ve küçük dokunuşlarla büyük fark yaratabiliyor ve kendinizi iyi ve rahat hissetmenize yardımcı oluyoruz. Ferah ve aydınlık atmosferleriyle göz okşayan sade ama güzel aynalara ihtiyacınız var ise, online satış mağazamıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Duvar Aynası

Sizlere önerebileceğimiz sade ama şık Duvar Aynası Modellerini şöyle sıralayabiliriz: Silva Dekoratif Ayna , Cyclops Dekoratif Ayna , ELM Dekoratif Ayna , Norm Dekoratif Ayna , Punt Dekoratif Ayna Sillage Dekoratif Ayna , Mudita Dekoaratif Ayna , Square Dekoratif Ayna.

Duvar Aynası Modelleri

Dekoratif Ayna Modelleri, Kare Ayna Modelleri, Yuvarlak Ayna Modelleri, Duvar Aynası, Ahşap Ayna Modelleri, Metal Ayna gibi kategorilerde ürünleri bulabileceğiniz online satış mağazamızda ihtiyacınıza göre tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

 

Evinizi ferah gösterecek ve tüm konuklarınızın ilgisini çekecek modellere mi ihtiyacınız var? Birbirinden şık ve zarif Ayna Modelleri için aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Silva Dekoratif Ayna: Ölçüleri 70×70 cm, metal yüzeyleri elektrostatik fırın boya olan Silva Dekoratif ayna en çok tercih edilen ayna modelleri arasında yer alıyor. En çok aradığımız Yuvarlak Ayna Modelleri, Salon Aynası, Dekoratif Ayna Modelleri, Metal Ayna Modelleri, 70×70 cm Yuvarlak Ayna gibi seçeneklerin tümüne karşılık verebilen Silva Dekoratif Ayna tercihlerinizin ilk sırasında yer alabilir. Bir başka en çok tercih edilen modellerimizden Cyclops Dekoratif Ayna modelimize kısa bir bakalım.

Cyclops Dekoratif Ayna: 55×36 cm , elektrostatik fırın boya, metal malzemesi ve kaliteli bir işçilik ile bir tasarım harikası. Yaşam alanınızın duvarında harika bir görüntüye sahip olacaktır. Her gün aynaya bakma hissi uyandıracak Cyclops Dekoratif Ayna evinize gelen konuklarınızın da büyüleneceği bir modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Göz Ayna Modelleri denilince akla gelen ideal bir ölçüde olan Cyclops Dekoratif Ayna seçimlerinizden birisi olabilir.

 

ELM Dekoratif Ayna: Diğer Dekoratif Ayna Modelimizi incelediğimizde altı ve üstü ahşap ve ceviz renginde görüntüsüyle ELM Dekoratif Ayna şık ve hafif bir ayna modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. 70×90 cm ölçü ideal bir ölçüye sahip. Ahşap Ayna Modelleri ve Ahşap Ayna denilince ilk akla gelen ELM Dekoratif Ayna dayanıklı bir model olmasının yanı sıra sağlıklı bir seçim olacaktır.

 

 

Norm Dekoratif Ayna: 40×120 cm ile duvarında ideal bir ölçü ve modernlikte duracak Norm Dekoratif Ayna işçiliği daha da kaliteli hale getiriyor. Norm Dekoratif Ayna ile evinizdeki dekorasyona farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Koridor Ayna Modelleri, denilince akla gelen ilk modellerden olan Norm Dekoratif Ayna son zamanların yeni nesil ayna modeli olarak beliriyor.

 

 

Punt Dekoratif Ayna: 32×120 cm uygun bir ölçü sunan Punt Dekoratif Ayna sade ve gösterişsiz tasarımlardan hoşlananların en çok tercih ettiği ettiği modeller arasındadır. Evinizde, ofisinizde kısaca yaşam alanınızın her köşesinde bir sehpanın üzerinde rahatça konumlandırabileceğiniz eşsiz bir modelidir.

 

 

Sillage Dekoratif Ayna: 50×70 cm banyo ve koridorlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz Sillage Dekoratif Ayna tercihleriniz arasında mutlaka olmalı. Kendine has bir sadelik ve şıklığı ile misafirlerinizi çok kıskandıracak. Banyo Ayna Modelleri ve Koridor Ayna Modelleri denilince akla gelen modellerden olan Sillage Dekoratif Ayna, kullandığınız alanı daha geniş ve ferah gösterecektir.

 

 

Mudita Dekoratif Ayna: 35×160 cm ölçüsünde olan Mudita Dekoratif Ayna yemek masalarınızın etrafında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model. Yemek Masası için Ayna Önerisi denilince ilk akla gelen modellerden olan Mudita Dekoratif Ayna, dekoratif özelliğinin yanı sıra yemek yerken güzel bir ambiyans yaratmak için yemek masanızın etrafında çok şık bir görüntü sergileyecektir.

 

 

Square Dekoratif Ayna: 60×60 cm ile evinizin ya da ofisinizin geçiş bölümlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kare Dekoratif Ayna denilince akla gelen ilk modellerden olan yemek odası ve oturma odası gibi bölümlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Boy Aynası

Boy Aynası Modelleri, Dekoratif Boy Aynası, Ahşap Boy Aynası, gibi seçenekler sunan Dekomodern farklı Boy Aynası Modelleri ile geniş bir yelpaze sunuyor. Birbirinden güzel ve farklı ebatlarda ölçülerini bulabileceğiniz Boy Aynası Modellerini Dekomodern online satış mağazasından inceleyebilir, size en uygun Boy Aynası Modelini seçebilirsiniz. Bu tarz aynalar, diğer modellere göre daha kolay bir şekilde tercihinize göre istenilen bir bölümde kolaylıkla kullanabileceğiniz dilerseniz duvara monte edebileceğiniz gibi daha tarz bir görünüm elde etmek için evinizin ya da ofisinizin bir duvarına yaslayabilirsiniz. Özellikle yatak odası ve giyinme odalarında tercih edilen Dekoratif Boy Aynası modellerini linke tıklayarak size uygun olan modeli seçebilirsiniz:

Boy Aynası Modelleri

Fera Dekoratif Boy Aynası

Nix Dekoratif Boy Aynası

Stol Dekoratif Boy Aynası

Cypris Dekoratif Boy Aynası

Croft Dekoratif Boy Aynası

Arne Dekoratif Boy Aynası

Deknud Dekorarif Boy Aynası

Drie Dekoratif Boy Aynası

Dekoratif Duvar Aynası ve Dekoratif Boy Aynası modelleri ile tercihlerinize göre sergilediğimiz modellerimize linklere tıklayarak bakabilirsiniz. Ayrıca diğer ürün kategorilerimizden Duvar Rafı , Kitaplık , Metal Tablo ve Metal Saksı ürün gruplarını da kategori isimlerine tıklayarak istediğiniz ürünleri detaylı inceleyebilir Dekoratif Duvar Rafı, Dekoratif Kitaplık, Dekoratif Metal Tablo ve Dekoratif Metal Saksı gibi her evin ihtiyacı olan ürün gruplarına ulaşabilirsiniz.

Ev dekorasyonu için akla gelen ilk markalardan olan Dekomodern yaşam alanlarınıza ayrı bir hava katma düşüncesiyle yola çıkmış bir marka konumundadır. İhtiyacınıza göre hayalinizi tasarlayan ve bu hayali El titiz bir işçilik ile hayata geçiren Dekomodern ile yaşam alanlarınızın tüm ihtiyacı karşılayabilirsiniz. Ürünlerinizi büyük bir titizlikle paketliyor, Herhangi bir kırılma gibi olayların önüne geçebilmek için azami dikkati gösteriyoruz. Ürünler hazır olarak gönderilmektedir. Herhangi bir kurulum gerektirmeyen Dekomodern ürünleri bu özelliğiyle bir adım öne çıkıyor. Duvara monte isteyen ürünlerde ürünlere özgü olacak şekilde dübel vida ürün paketinin içerisinde gönderilmektedir.

Yazar admin